oddz. Zielona Góra, Gorzów Wlkp. 508 337 310 oddz. Szczecin 500 685 789 [email protected]

DRYTECH24

skuteczne i kompleksowe osuszanie budynków

DRYTECH24 naszym przepisem na sukces jest całościowe ujęcie problemu wilgoci w budownictwie. Usługi osuszania budynków dzielimy na etapy, które gwarantują sukces każdego powierzonego zlecenia.

Lokalizujemy źródła wilgoci oraz przecieki, które powodują zawilgocenie budynku. Wykonujemy lub odtwarzamy szczelne izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe (pionowe i poziome). Odgrzybiamy i ozonujemy piwnice i pomieszczenia.
Prowadzimy pełny zakres badań warunków klimatycznych i parametrów panujących wewnątrz pomieszczeń.

Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie. Każde zlecenie osuszania to dla nas wyzwanie. Prace kończymy, gdy usuniemy wszystkie źródła i skutki związane z wilgocią.

Osuszamy budynki wykorzystując nowoczesny, wydajny i profesjonalny sprzęt (m.in. firm Trotec, Master, Dedra). Wykorzystujemy profesjonalne materiały izolacyjne, renomowanych firm.

WYRÓŻNIA NAS

zaangażowanie i skuteczność w osuszaniu budynków

Dysponujemy odpowiednim i kompleksowym sprzętem do prowadzenia prac związanych z osuszaniem. Jednak najważniejszym atutem naszej firmy jest wiedza i doświadczanie techniczne naszych pracowników.
Stale inwestujemy w wiedzę oraz podnosimy kwalifikację naszego personelu. Uważamy, że specjalistyczna wiedza i kwalifikacje to najważniejsze narzędzie naszej pracy. W połączeniu z doświadczeniem pozwala na świadczenie usług osuszania na najwyższym poziomie.

Wymienione atuty naszej firmy umożliwiają nam na skuteczny i szybki dobór pakietu działań oraz osiągniecie pożądanych efektów w krótkim czasie.

W zakresie wykonywania zlecenia gwarantujemy Państwu osiągniecie zakładanego rezultatu i usunięcia zgłoszonej usterki.
Zapewniamy osiągnięcie pożądanych warunków klimatycznych w pomieszczeniach oraz zadowolenia z naszej pracy.

ZAKRES USŁUG NASZEJ FIRMY:

- Pogotowie zalaniowe (świadczenie usług 24h/dobę)
- Osuszanie po zalaniach
- Osuszanie wilgoci technologicznej
- Osuszanie podposadzkowe
- Lokalizowanie przecieków
- Odgrzybianie i ozonowanie
- Pomiary wilgotności
- Wynajem urządzeń osuszających
- Wykonywanie izolacji poziomych i pionowych oraz iniekcji krystalicznej