oddz. Zielona Góra, Gorzów Wlkp. 508 337 310 oddz. Szczecin 500 685 789 [email protected]
OSUSZANIE BUDYNKÓW, POMIESZCZEŃ, PIWNIC, FUNDAMENTÓW
Świadczymy usługi:
- osuszania po zalaniach,
- osuszania wilgoci technologicznej,
- osuszania podposadzkowe,
- osuszania fundamentów,
- osuszania piwnic.

Usługi osuszania wykonujemy kompleksowo. Osuszanie obejmuje budynki, piwnice, fundamenty, wydzielone pomieszczenia. Stosujemy wysokowydajne osuszacze kondensacyjne oraz wentylatory o dużej wydajności przepływu powietrza. Prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu do osuszania.
LOKALIZACJA PRZECIEKÓW
Lokalizujemy przecieki na instalacji wodnej oraz centralnego ogrzewania w sposób bezinwazyjny. Takie działanie pozwala na precyzyjne określenie miejsca awarii. Lokalizacja przecieków jest zawsze punktem wyjścia przy rozpoczęciu osuszania i odgrzybiania budynków.
POMIARY WILGOTNOŚCI
Wykonujemy szeroki zakres pomiarów klimatycznych w domach i mieszkaniach. Poprzez wykonanie pełnego zakresu pomiarów możemy dokładnie określić stopień zawilgocenia powietrza oraz materiałów budowlanych.

Zajmujemy się takimi obszarami jak:
- opinie na potrzeby firm ubezpieczeniowych po zalaniach,
- pomiary stanu zawilgocenia budynku,
- pomiary stanu zawilgocenia posadzek, tynków, ścian, fundamentów,
- pomiary stanu zawilgocenia stref podposadzkowych,
- pomiary temperatury i wilgotności powietrza,
- pomiary temperatury i wilgotności ścian,
- pomiar punktu rosy.
IZOLACJE PRZECIWWILGOCIOWE I PRZECIWWODNE
Wykonujemy izolacje pionowe, poziome, przeciwwilgociowe, przeciwwodne oraz iniekcje krystaliczne. Wykonujemy izolacje zarówno w nowych budynkach jak i odtwarzamy izolacje w starych murach i fundamentach. Do tego celu wykorzystujemy materiały sprawdzonych, renomowanych producentów.
WYPOŻYCZALNIA URZĄDZEŃ, OSUSZACZY I WENTYLATORÓW
Do osuszania wykorzystujemy wysokowydajne, profesonalne osuszacze kondensacyjne budowlane oraz domowe. Dosponujemy również wentylatorami osiowymy, promieniowymi. Oferujemy transport, montaż oraz demontaż wynajętego sprzętu osuszającego.
ODGRZYBIANIE I OZONOWANIE
Oferujemy państwu pomoc w zwalczaniu pleśni, grzybów oraz ich zarodników. Ustalamy przyczyny ich występowania. Lokalizujemy przecieki. Proces odgrzybiania opieramy na doborze odpowiednich preparatów chemicznych. Do odgrzybiania używamy specjalistycznych urządzeń. Pozwala to na skuteczne pozbycie się pleśni oraz grzybów bez konieczności zbijania tynków. Wykonywane przez nas procesy odgrzybiania i dezynfekcji charakteryzuje się całkowitym usunięciem zarówno grzybów, pleśni jak i ich form przetrwalnikowych. Po przeprowadzonych działaniach odgrzybiania i osuszania oddajemy do użytkowania w pełni bezpieczne budynki i pomieszczenia.